Обрати сторінку

Ви коли-небудь помічали, що під час обговорення питань покращення бізнес-операцій чи можливих вирішень сьогоднішніх економічних проблем рідко враховується, який емоційний вплив вплине на співробітників? У певному сенсі це не надто дивно, враховуючи, що багато хто з нас мав керівників, які вчили нас не приймати речі особисто на роботі, враховуючи, що «це просто бізнес». Проте результати нещодавнього звіту мають спонукати багатьох із цих лідерів переглянути роль людських емоцій у тому, як вони керують своїми командами.

Співчуття завжди було критично важливою навичкою для лідерів, але воно набуває нового рівня значення та пріоритету. Не м’який підхід, не може призвести до значних бізнес-результатів.

Ви завжди знали, що вияв співчуття позитивно впливає на людей, але нові дослідження демонструють його важливість для всього, від інновацій до утримання. Хороше лідерство вимагає прекрасного поєднання всіх видів навичок для створення умов для взаємодії, щастя та продуктивності, та співчуття очолює список того, що лідери мають робити правильно.

Співчуття сприяє позитивним результатам

Але коли ми переживаємо важкі часи, боремося з емоційним вигорянням або відчуваємо труднощі зі здобуттям щастя на роботі, співчуття може стати потужною протиотрутою та сприяти позитивному досвіду для окремих людей та груп. Нове дослідження 889 співробітників, проведене Catalyst, показало, що співчуття має низку значних конструктивних ефектів:

Інновації. Коли люди повідомляли, що їхні лідери виявляли співчуття, вони з більшою ймовірністю заявляли, що здатні на інновації – 61% співробітників порівняно з лише 13% співробітників з менш чуйними лідерами.

Залучення. 76% людей, які відчували співчуття з боку своїх лідерів, повідомили, що вони були залучені, порівняно з лише 32%, які мали менше співчуття.

Утримання. 57% білих жінок і 62% з іншим кольором обличчя жінок заявили, що вони навряд чи подумають про звільнення зі своїх компаній, якщо вони відчують, що їхні життєві обставини поважають і цінують їхні компанії. Однак, коли вони не відчували такого рівня цінності чи поваги до своїх життєвих обставин, лише 14% та 30% білих жінок та кольорових жінок відповідно заявили, що вони навряд чи подумають про звільнення.

Інклюзивність. 50% людей із чуйними лідерами повідомили, що їхнє робоче місце було інклюзивним, порівняно лише з 17% людей із менш чуйним керівництвом.

Робоче життя. Коли люди відчули, що їхні лідери виявляють більше співчуття, 86% повідомили, що вони можуть орієнтуватися відповідно до вимог своєї роботи та життя, успішно поєднуючи свої особисті, сімейні та робочі обов’язки. Це в порівнянні з 60% тих, хто відчував менше співчуття.

Якими б не були ваші природні здібності до співчуття, ваша здатність до співпереживання та вміння використовувати його то посилюються, то слабшають разом із вашим власним фізичним та психічним станом. Якщо ви захворіли або втомилися, важко співчувати будь-кому, окрім себе. Якщо ви відчуваєте напад творчого ентузіазму, думати про погляди інших – це руйнівно. І це нормально, якщо це не триває занадто довго, і ви знаєте, що потрібно перевіряти оточуючих вас людей.

за матеріалами Форбс