Обрати сторінку

Емоційний голод – це не любов. Це сильна емоційна потреба, викликана депривацією в дитинстві. Це примітивний стан болю та туги, який люди намагаються у відчайдушній спробі заповнити цю  порожнечу. Вона пов’язана з болем самотності та відокремленості і ніколи не може бути повністю задоволена у дорослих стосунках. 

Деякі люди мають цей голод, який виник з дитинстві.

Часто це зразок, який передається з покоління в покоління. Ймовірно, якщо батьки були емоційно голодними дітьми, вони перенесли ці рани у доросле життя та батьківство та несвідомо ігнорували потреби своєї дитини. У цьому випадку дорослій дитині, яка виховувалась емоційно недогодованою, може бути важко налагодити зв’язки та інтимні стосунки.  Ви можете не відчувати захищеності, відчувати себе незрозумілими і часто відчувати себе замкнутими з боку іншої людини.

 

Голод – це сильна емоція, яка одночасно є експлуататорською та руйнівною для інших, коли її розігрують. Люди ототожнюють це почуття з любов’ю і помилково асоціюють ці бажання зі справжньою прихильністю.Емоції любові та поваги до інших зникають, коли ми стаємо владними та контролюючими, а також коли використовуємо один одного як наркотик, щоб знизити відчуття голоду та болю.

 

На думку експертів, ось сім звичок, які вказують на те, що ви емоційно голодні.

  1. Ви віддаєте занадто багато себе
  2. Ви думаєте, що знаєте, що про вас думають усі
  3. Ви надмірно прив’язані до соціального статусу
  4. Ви маєте секс, щоб відчути себе «живим»
  5. Ви використовуєте речовини для задоволення емоційних потреб
  6. Ви не можете прийняти, коли стосунки закінчуються
  7. Ви боретеся з кордонами

 

У цьому сценарії людина може самостійно зцілити себе, навчившись розпізнавати та адекватно реагувати на власну внутрішню дитину, щоб вона могла взаємодіяти зі своїми дорослими стосунками здоровим способом.

Люди, якими ми себе оточуємо, впливають на те, як ми ставимося до себе. Якщо вас оточують емоційно голодні люди, ви, швидше за все, також будете голодними. Шукайте зв’язки, які відповідають вашим потребам і відповідають тому, що ви хочете від вашого способу життя. Знайшовши підтримку ззовні та внутрішнє підтвердження, ви можете виявити себе менш емоційно голодними у майбутньому.