Обрати сторінку

ТЕСТИ

Все про ЕІ у відповідях та питаннях

Зрозуміти себе? Проте як? За допомогою цих тестів – легко і швидко. Відповідайте на запитання та дізнавайтесь про себе більше цікавого!

Доступні тести

Чи вмієте Ви говорити та слухати?

Пройдіть тест та дізнайтесь який Ви співрозмовник та отримайте корисні поради для того, щоб стати цікавою людиною для Вашого оточення

ТестиUA

На скільки Ви любите себе?

На скільки Ви самовпевнені? Чи виграєте Ви у суперечці з самим собою? Чи змушують страхи Вас діяти зовсім інакше, ніж хотілося б? Пройдіть тест та дізнайтесь відповіді

ТестиUA

Чи вважаєте Ви себе конфліктною людиною?

Кожному доводилось злитись, нервуватись, а саме тому разом конфліктувати або сваритись. Дізнайтесь, яка саме Ви людина у конфліктах.

ТестиUA

Чи везучий Ви по життю?

Ваші близькі доводять Вам, що Ви егоїст? Доведіть їм, що це не так – пройдіть тест на визначення рівня любові до себе.

 

ТестиUA

Тест на Емоційний інтелект

Як Ви використовуєте емоції у житті та враховує різні сторони емоційного інтелекту: ставлення до себе та інших, ставлення до життя та пошуки гармонії.

ТестиUA

Емоційна стійкість людини

Вміння легко переживати стреси і не витрачати собі та іншим нерви через дрібниці – досить цінна якість. В протилежному випадку будь-яка дрібниця може перетворити Ваше життя у пекло. А як Ваші справи з цим? Спробуйте оцінити свою власну емоційну стійкість.

ТестиUA

Чи здатні Ви поринути у почуття?

Для одних слова любові, пестливість, ніжні обійми – вершина щастя, для інших – прояв слабкості. А що це означає для Вас? Чи здатні Ви поринути у свої почуття з головою? В цьому Вам допоможе розібратися наш тест.

ТестиUA

Чи грає удача на Вашій стороні?

Чи вірите Ви, що удача супроводжує Вас чи це просто збіг? Що для Вас ближче: чіткий розрахунок чи вдала подія? Давайте розберемось у цих питаннях. Просто надайте відповіт на невелику кількість питань та перевірте чи співпадає результат з Вашою думкою.

ТестиUA

Мотивація успіху та страх поразки

Психологічний тест показує направленість мотивації – позитивну або негативну. Результати допоможуть розібратись в собі, усвідомити направленість своєї активності.

ТестиUA

Почуття чи розум?

Для тих, хто серйозно зацікавлений у самоконтролі, корисно звернутися до даного тесту, за допомогою якого можна виявити, чим ви керуєтесь в спілкуванні з людьми. Вам буде цікаво дізнатись, що у Вас превалює в цьому.

ТестиUA