Обрати сторінку

Гнів – це нормальна, здорова емоція, ні добра, ні погана, як і будь-яка емоція.

Це  також сильна емоція, яку ви відчуваєте, коли щось пішло не так або хтось образив вас. Зазвичай вона характеризується почуттям стресу, розчаруванням та роздратуванням. Кожен час від часу відчуває злість.

Гнів стає проблемою тоді, коли він надмірно проявляється, і починає впливати на ваше повсякденне функціонування та на те, як ви ставитеся до людей. Гнів може бути різним за інтенсивністю, від легкого роздратування до люті. Іноді це може бути надмірним або нераціональним.

Ми всі сердимося через те ж саме, але у кожного з нас є свої найгарячіші тригери.

Поширені тригери гніву:

Втручання: якщо втручання є навмисним, гнів може бути сильнішим і може бути спрямованим на себе за те, що ви не можете усунути перешкоду

Несправедливість: хтось намагається нашкодити вам чи близькій людині фізично чи психологічно

Гнів іншої людини: одна з великих проблем гніву полягає в тому, що важко не відповісти взаємністю

Зрада,покинутість, неприйняття: спостерігати за тим, як хтось порушує закон або культурні правила непросто.

 

Багато людей думають, що управління гнівом полягає в тому, щоб навчитися придушувати свій гнів. Але ніколи не злитися — не здорова мета. Гнів вийде назовні незалежно від того, як сильно ви намагаєтеся його придушити. Справжня мета управління гнівом полягає в тому, щоб зрозуміти послання, що стоїть за емоціями, і виразити його здоровим способом, не втрачаючи контролю. Коли ви це зробите, ви не тільки почуваєтеся краще, але й з більшою ймовірністю задовольните свої потреби, зможете краще керувати конфліктами у своєму житті та зміцнити свої стосунки.

 

Щоб оволодіти мистецтвом управління гнівом, потрібно пройти  наш курс “Управління гнівом”, і  чим більше ви практикуєтеся, тим легше вам буде. І віддача величезна. Навчившись контролювати свій гнів і правильно його виражати, ви зможете побудувати кращі стосунки, досягти поставлених цілей і вести більш здорове та приємне життя.

проходьте наш курс “Управління гнівом”