Обрати сторінку
  1. Вміння правильно комунікувати

Важливо навчитись висловлювати свою думку так, щоб співрозмовник міг Вас розуміти. Слухати та чути. Працювати в команді, надихати, мотивувати, злагоджувати конфлікти.

  1. Почувати себе комфортно у великій групі людей

Вміння розрізняти емоційні сигнали інших. Завдяки такій навичці, Ви не часто будете зіштовхуватись з непорозумінням.

  1. Знання своїх слабких та сильних сторін

Визнання своїх слабких та сильних сторін допоможе Вам досягти  більших результатів у житті. Важливо навчитись трансформувати свої слабкі сторони у сильні.

  1. Вміння керувати емоціями

Така навичка допоможе Вам позитивно впливати на людей, підтримувати довгострокові стосунки та змінюватись у залежності від середовища.

4 кроки для покращення емоційного інтелекту

  • Поставте себе на місце іншої людини

Зрозуміти, що відчуває людина, можливо, якщо уявити себе на його місці. Наприклад, зрозуміти, що переживає в цей момент мама, яка пішки заносить коляску на 9 поверх або бабуся, у якої розірвався пакет з продуктами на середині дороги.

  • Називайте емоції своїми іменами

Багато людей просто не вміють називати свої емоції. Наприклад, образа відрізняється від роздратування та гніву.  Важливо навчитись аналізувати свої та чужі емоції, щоб знати власні слабкі та сильні сторони.

  • Розширюйте кругозір

Кожна людина – індивідуальна. Одній підходить щось одне, іншому – зовсім друге. Читання книг, перегляд різних фільмів, подорожі, вивчення іноземної мови призводить до розширення кругозору, а відповідно, і до покращення емоційного інтелекту.

  • Думайте на два кроки вперед

Емоційний інтелект – стратегічне планування. Важливе оточення, в якому Ви знаходитесь. В ньому Ви маєте рості, розвиватися та йти лише вперед.