Обрати сторінку

Вже давно доведено, що стрес є одним із основних факторів серйозних хронічних захворювань. А кожен четвертий дорослий називає роботу джерелом стресу номер один у житті.
Навіть найулюбленіша справа може перетворитися на стрес-фактор і сильно підірвати здоров’я — тому важливо навчитися боротися з нервовою напругою на робочому місці.
Профілактика стресу – це важлива умова задля збереження емоційного здоров’я. І важливо дотримуватися загальних принципів підвищення рівня опірності стресовим ситуаціям. Це продовжить ваше життя і підвищить його рівень у кілька разів.

Ось способи контролю над неприємними переживаннями:
🔹Прагніть до поставленої мети і не вступайте в боротьбу через дрібнички» – порада Ганса Сельє (вчений, який ввів поняття стресу)
🔹Вчиняйте по відношенню до інших так, як хотіли б, щоб вони поводилися з Вами.
🔹Не намагайтеся зробити все й одразу; Не забувайте про відпочинок. Монотонна робота втомлює, зміна занять допомагає зберегти сили та здоров’я.
🔹Цінуйте радість справжньої простоти життєвого укладу, уникаючи всього показного та навмисного. Цим Ви заслужите прихильність і любов оточуючих.
🔹Перш ніж щось зробити в конфліктній ситуації, зважте свої сили та доцільність дій.
🔹Намагайтеся бачити світлі сторони подій та людей. «Бери приклад із сонячного годинника – веди рахунок лише радісних днів» – народна мудрість.
🔹Якщо необхідно зробити прикро неприємну для Вас справу (розмову) не відкладайте його на «потім».
🔹Навіть у разі невдачі в будь-якій справі (або розмові) намагайтеся побачити свої «плюси». Не зосереджуйтесь у спогадах на невдачах. Намагайтеся збільшити успіхи та віру у свої сили.
🔹Ставте реальні та важливі цілі у будь-якій справі.
🔹Навчіться розумно заохочувати себе за досягнення поставленої мети.