Обрати сторінку

Когнітивна нейронаука про емоції – сфера, яка швидко розвивається. Вона зосереджується на нейронній основі емоційних і соціальних процесів і сприяє кращому розумінню біологічної основи емоційної обробки.

До того, як емоції проявляться на рівні кори головного мозку, інформація від зовнішніх рецепторів обробляється на рівні підкірки, гіпоталамуса, гіпокампу, досягаючи поясної звивини. Система гіпоталамуса і мигдалини забезпечують реакцію організму на рівні найпростіших, базових форм поведінки.

Мигдалина це основне ядро ​​контролю емоцій і почуття в мозку, а також відіграє роль у зберіганні емоційних подій і в кодуванні емоційних сигналів, особливо виразу страху на обличчі (LeDoux, 1996).
Так, розуміючи взаємозв’язок між нашими емоціями і роботою мозку, сьогодні ми можемо керувати емоціями,

Які ж функції виконує амігдала:

Інтеграція емоцій і автономних відповідей
Амігдала з великою точністю управляє емісією або гальмуванням емоційних реакцій. Бере участь в позитивних емоціях і реакціях радості або щастя, як і в інших емоціях.
Реагування на страх
Однією з основних функцій амигдали є той факт, що вона керує страхом. Це ядро ​​дозволило вижити нашому виду включаючи реакції бий/біжи/замри.
Емоційне навчання
Ця структура дозволяє вибирати стратегії, які застосовуються при наявності стимулів, а також виявляти ситуації, в яких згадані стратегії також застосовні.
Пам’ять
Мигдалина також впливає на структурування спогадів. Це пов’язано з об’єднанням спогадів з емоційними станами, які дозволяють більшу зв’язок і фіксацію матеріалу запам’ятовувати, дозволяючи його консолідацію.
Регулювання сексуальної поведінки
Дія мигдалини дозволяє асоціювати різні стимули з задоволенням, емоційний зв’язок між індивідами та їх зв’язок з підтриманням інтимних відносин обумовлений, серед інших структур, амігдалоїдним комплексом.
Агресивність
Несправність цього комплексу може призвести до втрати реакцій агресивності та самозахисту, а гіперстимуляція амігдалоїдного комплексу викликає надзвичайно .